Пожега – Кошаркашице пожешке Слоге поражене су на свом терену од шабачке Дуге, резултатом – 54 : 72 (11:25, 11:18, 14:17, 18:12), у сусрету 2. кола Прве лиге. Код Пожежанки се истакла Марина Марчетић са 21.-им поеном, док је двоцифрена била још само Наида Нуркић са 15 поена. На другој страни Сидни Рајт је стала на 18 поена, а поен мање имала је Милица Бојовић. Наредног викенда Слога гостује у Нишу, код домаћег Студента.
Пораз кошаркашица Слоге





