Снимљени часови из пожешке Техничке школе на РТС-у

Пожега – Наставници и ученици пожешке Техничке школе веома брзо су се преоријентисали на нови начин комуникације и презентације школског градива у ванредном стању. Већ четири седмице настава се одвија на даљину путем снимљених часова који се емитују на РТС-у. Поред општеобразовних заступљени су и стручни предмети. У снимању часова учествовали су и сами професори машинске и електротехничке групе предмета из Пожеге.

Да су свој посао пред камерама добро одрадили потврио је и захтев да се наредних дана на исти начин сниме и додатни часови. Практична настава биће надокнађена када ситуација у земљи то дозволи, каже за наш радио директор школе Славко Ђокић и напомиње да су већ стигла упутства за бројчано оцењивање ученика.

Према подацима са којима располаже директор Техничке школе на испитима за матурске и завршне испите биће обухваћено градиво из првог, другог, трећег и првог полугодшта 4. разреда.

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Fill out this field
Fill out this field
Молимо вас да унесете ваљану адресу е-поште.
You need to agree with the terms to proceed

keyboard_arrow_up